O nas

Illuminated Apparel jest innowacyjna marką prosto z Londynu. Pomysł powstał z zamiłowania do projektowania odzieży i muzyki. Rob Manley – założyciel i pomysłodawca od wielu lat pracował nad swoim pomysłem. Odkrył specjalny atrament, który jest do 10 razy jaśniejszy i trwalszy niż dostępne na rynku farblu luminescencyjne.  Połączenie tuszu z odzieżą umożliwiło stworzenie produktu, który daje unikalne interaktywne doświadczenia. Powłoka światłoczuła reaguje na dowolne źródło światła UV, najlepszy efekt można uzyskać wykorzystując do tego wskaźnik laserowy lub załączony do zestawu brelok UV. Koszulki i bluzy wykonane są z najwyższej jakości materiałów – standardem jest 100% bawełna. Połączenie tuszu i materiału jest bardzo trwałe, odzież można prać, suszyć bez ryzyka utraty własciwości tuszu.

W ramach marki Illuminated apparel tworzymy również dedykowane projekty.

0 rok
Uruchamiamy produkcję

Rob Manley założyciel Illuminated Apparel tworzy innowacyjny tusz, trwalszy i do 10 razy jaśniejszy niż inne odpowiedniki dostępne dotychczas na rynku. Używając do tego ręcznie wykonanego szablonu tworzy pierwszą iteraktywną koszulkę.

Rob postanawia poddać swój pomysł ocenie internautów poprzez platformę croudfoundingową Kickstarter aby uruchomić swoja pierwszą linię produkcyjną. Kampania zakończyła się prawdziwym sukcesem, uzyskując 150% skuteczności swojego pomysłu. Inernauci docenili pomysł Roba i dzieki temu zebrał potrzebna kwotę na start produkcji.

0 rok
Dragon's Den BBC

Rob z udanym wystapieniem w programie Dragons’ Den pozyskał kluczowego inwestora w jego pomysl. Styczeń 2017 roku wprowadził naszą markę na znacznie wyższy poziom.

0 rok
Wchodzimy do Polski!

Dystrybucja marki rozwija się na wielu dużych rynkach: w Australii, Niemczech, Francji, Holandii, Arabii Saudyjskiej i od 2018 roku również w Polsce.

W ofercie marki pojawiły się obok t-shirtów – bluzy, okulary LED, czapki ze świeciącym daszkiem LED, poszewki na poduszki [seria IA Glow Sketch] oraz akcesoria z serii IA PETS [smycze i świecące obroże dla psów]