Współpraca | HURT

Realizujemy projekty dedykowane dla

Sklepów internetowych

Dedykowane lub firmowe wzory koszulek i bluz mogą stanowić unikalną propozycję asortymentu Twojego sklepu. Dedykowane projekty mogą zawierać logo Twojego sklepu lub inny wzór, który pokochają Twoi klienci.

Firm i korporacji

Świecące koszulki dla pracowników Twojej firmy to niepowarzalny i unikalny gadżet na rynku. Logo lub dedykowany wzór możemy umieścić na powłoce światłoczułej lub w innym miejscu. Koszulki z logo mogą stanowić również oryginalny upominek dla kontrahentów Twojej firmy.

Producentów

Personalizowane koszulki z powłoką fotoluminescencyjną mogą stanowić oryginalny dodatek do Twojej oferty. Jesteś właścicielem marki odzieżowej - porozmawiajmy o kolaboracji. Działasz w branży technologicznej? Musimy porozmawiać 🙂

Agencji eventowych

Nasza marka powstała z zamiłowania do muzyki i festiwali, dedykowane t-shirty z pewnością przykują uwagę uczestników imprezy. Dedykowane wzory w połączeniu z interaktywną technologią nadruku na długo zapadną w pamięć i będą doskonale widoczne po zmroku 🙂

Przykładowe projekty

Unikalne świecące t-shirty reklamowe!

Możliwość dostosowania wzoru powłoki światłoczułej do indywidualnego projektu. Zamieszczenie logo firmy, zaprojektowanego wzoru, dopasowanie kolorystyki. MINIMUM PRODUKCYJNE TO 100 SZTUK DLA JEDNEGO PROJEKTU.

  • możliwość wielokrotnego naświetlania powłoki
  • do 10 razy jaśniejszy blask niż standardowe farby fluo
  • certyfikat oeko tex 100 – bezpieczne dla zdrowia
  • trwałość – powłoka nie traci swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu i prasowaniu.
  • 2 LATA GWARANCJI PRODUCENTA